У мафіозній родині МІМ-Київ – поповнення – франківський Мафія-Клуб

Додано Administrator 07.02.2012. Опубліковано в Без категоріі, Новини

У МІМівській мафіозній сім’ї – поповнення. Марічка Артиш, випускниця Бізнес-школи МІМ-Київ (MBA 2011), організувала «філію» Мафія-клубу в Івано-Франківську. І хоч сама гра існує досить давно, ідея впровадити таку практику прийшла саме через МІМ-Київ.

Марічка Артиш – організатор за покликанням. Має великий досвід організації та проведення тренінгів, семінарів, конференцій і скаутських таборів (Україна, Польща, Канада, Німеччина, Великобританія, Аргентина), а також управління громадськими та бізнес – проектами.  У 2011 році отримала диплом MBA у МІМ-Київ. Зараз є Генеральним Директором «Консалтингового Центру ПЕРСПЕКТИВА-М» (м. Львів). 

Мафія-клуб у МІМ-Київ започаткували випускники 2010 року. Відтоді (з 2009 року) гра стала невід’ємною частиною МІМівського життя. А приналежність франківських гравців до МІМівської мафіозної сім’ї засвідчена звичними правилами і форматом. Присутні навіть спеціальні атрибути – МІМівські карти та прапорці на столах. Та є і нововведення. Зокрема, кожна зустріч «мафіозного клану» присвячується певній країні. І перед грою учасники знайомляться з особливостями її бізнес-етикету. А під час самої зустрічі проходить дегустація традиційних (для тієї країни) страв та вина.

Те, що Мафія-клуб відтепер існує аж на Прикарпатті, свідчить, що цей формат гри стає традицією. Традицією, яка має продовження. І МІМівська мафія завжди рада новим членам сім’ї з різних куточків країни. Бо завжди приємно знати, що «наші» є скрізь.

Джерело:

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.