Загальна інформація

ТзОВ «Консалтинговий Центр ПЕРСПЕКТИВА-М» (м.Львів) спеціалізується на:

  • комплексній підготовці нових та реформуванні існуючих комерційних та некомерційних проектів в ділянці управління (компанією, персоналом, кар’єрою);
  • розробці і впровадженні інформаційних (PR) кампаній, в т. ч. оптимізації витрат на рекламу та підвищення її ефективності;
  • підготовці і проведенні корпоративних та відкритих навчальних (тренінгових) програм, презентаційних заходів, конференцій;
  • формуванні мереж та налагодженні партнерства, пошуку інноваційних рішень;
  • питаннях специфіки ведення бізнесу в Західному регіоні (налагодження зв’язків, управління персоналом, проведення інформаційних кампаній тощо).

Наша мета: успішний український бізнес, орієнтований на співпрацю і розвиток.

Ми базуємо нашу працю на прийняттях рішень відповідно до потреб бізнес-організацій та довготермінових (стратегічних) ефектах від реалізації проектів.

Наш внесок у Вашу справу: професійна допомога у вирішенні проблем, підвищенні життєздатності та рентабельності бізнесу. Нас вирізняє глибинне розуміння специфіки ведення бізнесу в Івано-Франківському регіоні та особливостей налагодження співпраці з місцевим бізнесом.

Наша компанія підтвердила кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів за підтримки Програми ділових консультаційних послуг (BAS) Україна Єропейського Банку Реконструкцій та Розвитку (www.ebrd.com/sbs/bas) за напрямками Маркетинг та Організаційне консультування.

Щоб довідатися детальніше про напрямки нашої діяльності, завітайте до розділу “Послуги”.

Щоб довідатися більше про реалізовані проекти, завітайте до розділу “Програми і проекти”; просимо врахувати, що частина проектів з певних причин не підлягає розголошенню (кризовий менеджмент, PR).

Нагороди, відзначення:

Перемога в Національному конкурсі “Корпоративне волонтерство в Україні – 2011″ у номінацї “Освіта та культура” в категорії “Середній та малий бізнес”

Перемога в Конкурсі “Підприємницький талант України 2012″ в номінації “Соціально орієнтований бізнес”

Нагорода в Національному конкурсі "Корпоративне волонтерство в Україні 2011"

Додатковим показником нашої професійності та надійності є відгуки учасників подій, рекомендації наших партнерів.

Наша реєстрація на Інтернет-ресурсах партнерів:

http://www.ngomarket.org.ua/

Ми практикуємо комплексний, системний підхід до вирішення проблем та задоволення потреб клієнтів: від аналізу до розробки рішень, впровадження змін, супроводу поточної діяльності. Гарантуємо дотримання конфіденційності!

Запрошуємо до співпраці!

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.