Поштар / The Postman

Додано Administrator 26.04.2012. Опубліковано в БІБЛІОТЕКА КЕРІВНИКА, Кінострічки (управління життям), Управління життям

Сюжет – історія про майбутнє Пн. Америки після низки епідемій, із залишками занедбаних поселень та деспотичним пануванням схибленого псевдо-генерала.

Заслуговує на увагу – навіть невинна, на перший погляд, брехня задля порятунку може спричинити критичні зміни в суспільній свідомості, «переписати» історію; непогана ілюстрація того, як віра змінює бачення світу та вартості життя в ньому, коли фізична перевага не є основою для управління життям інших; окремі ідеї перегукуються з Сент-Екзюпері («ми відповідальні за тих, кого приручили»), стрічкою «Взмах мотилька», «Заплати вперед».

Попри те, що сюжет затягнений в часі, перевантажений ідеями та де-не-де є провальним, а закінчення стрічки розчаровує своєю алогічністю, корисно переглянути тим, хто ставить понад усе новітні технології та досягнення цивілізації, бо доступно ілюструє, що може чекати світ, не готовий до життя без звичних засобів комунікації тощо.

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.