Перша зустріч Cash Flow Club для бізнесу в Івано-Франківську

Додано Administrator 30.01.2012. Опубліковано в Новини, Програми і проекти

02 лютого 2012 р. в Івано-Франківську відбудеться перша “офіційна” зустріч Сash Flow Club для бізнесу (“тестова” зустріч відбулася наприкінці 2011 р. та була результатом співпраці з Тренінговим центром Лотос-інвест з м. Рівного).

CASH FLOW (Грошовий потік) – це рольова гра, в основі якої своєрідна «філософія досягнення», коли ми отримуємо те, чого насправді прагнемо, а не що декларуємо. Таким чином, основний акцент в грі робиться не на технічних розрахунках, а на індивідуальних підходах, баченні та стилю мислення.

Гра в CASH FLOW (Грошовий потік):

  • Створює умови для кращого розуміння основ управління фінансами, бухгалтерського обліку та інвестування, практичного засвоєння знань і вмінь контролювати витрати та «бачити» можливості;
  • Сприяє виробленню розуміння цінності часу, ставлення до грошей як до засобу досягнення цілей;
  • Навчає думати і приймати рішення в умовах обмежених ресурсів, ризикувати і формувати команду, не витрачати більше, ніж можеш собі дозволити, логічніше розподіляти фінансові потоки, ефективніше використовувати ресурси (час, гроші, знання ін.)

Гра триває три години; пропонована аналогія з життям: 1 год. = 10 років. Таким чином, розпочавши гру у віртуальних 25 років, закінчуємо її у віртуальних 55.

Ефективність від CASH FLOW (яка була розроблена в 1996 р. Робертом Кіосакі, автором видань «Багатий тато, бідний тато») була настільки вражаючою, що вона миттєво набула популярності, і не тільки в середовищі бізнесу, відповідно, виникло багато інтерпретацій. Ми використовуємо сертифіковану оригінальну гру в російському перекладі ТОВ «Попурри» (Москва). Українських варіантів оригінальної гри, на жаль, поки що не існує.

Оптимальна кількість учасників: від 3 до 6 осіб. Обов’язкова попередня реєстрація!

У зв’язку з обмеженим числом учасників, які можуть одноразово взяти участь у грі, зустрічі будуть відбуватися двічі на місяць, кожного першого і третього четверга. Реєструватися на гри 02 та 16 лютого можна вже тепер. Для неучасників Програми розвитку бізнесу обов’язковою умовою реєстрації є попередній внесок за участь!

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.