Перша відкрита МАЙСТЕРНЯ УПРАВЛІННЯ у форматі міні-тренінгу

Додано Administrator 19.11.2011. Опубліковано в Новини, Програми і проекти

02 грудня 2011р., 16.00-18.30 відбудеться перша відкрита МАЙСТЕРНЯ УПРАВЛІННЯ у форматі міні-тренінгу. Тематика зустрічі: “Що в основі побудови ефективної команди?”

Кожен етап розвитку організації висуває певні вимоги до процедур і стандартів управління. Жодне з рішень не дасть бажаного результату без розуміння бізнесу як цілісного організму, взаємозв’язків між окремими процесами, природних чинників, які викликають ті чи інші зміни. Від того, наскільки ми в змозі адекватно оцінити внутрішній стан бізнесу, його потенціал, загрози і можливості для розвитку, залежить практично все. Якщо наші дії нагадують самолікування без встановлення діагнозу, є реальний ризик, що бізнес-рецепти, які допомогли одній організації, поставлять під загрозу існування іншої.

МАЙСТЕРНЯ УПРАВЛІННЯ в рамках Програми розвитку бізнесу — це додаткова нагода досягнути розуміння того, як керівництво організації повинно діяти, щоб можливі зміни допомагали, а не шкодили. Що є в основі ефективності побудови та управління командою? Як не помилитися у виборі працівника та мотивувати його на ефективну співпрацю? На ці та інші питання ми спільно знайдемо відповіді під час наших зустрічей.

Програма першої зустрічі:

  1. Команда працівників: особливості формування на етапі створення, ризики невідповідності, «життя після народження» (зміни планові та оперативні ін.)
  2. Цінності бізнесу як основа для побудови ефективної команди.

Місце зустрічі буде повідомлено додатково.
Попередня реєстрація за тел. (0342) 733 476, (095) 428 01 90

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.