Перша річниця Мафії-клубу для бізнесу в Івано-Франківську

Додано Administrator 22.01.2012. Опубліковано в Новини, Програми і проекти

МАФІЯ-КЛУБ засновано в Івано-Франківську як філію Клубу Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ-Київ) для власників та вищого керівництва бізнес-організацій, зацікавлених питаннями бізнес-етикету, особливостями ефективного міжособис-тісного спілкування.

«Мафія» – це «салонна» командна психологічна рольова гра із детективним сюжетом. Вона для тих, хто прагне читати думки опонента, навчитися відрізняти «блеф» від правдивих емоцій, спостерігаючи за його рухами та мімікою, залишатися впевненим і переконливим незалежно від ситуації. Гра в окремих деталях нагадує покер, але успіх в ній залежить не тільки від інтуїції та вміння «вираховувати», але й від командної взаємодії, сміливості довіряти та ризикувати.

Формат, який ми використовуємо в Івано-Франківську, передбачає також знайомство з бізнес-етикетом інших країн, включно з дегустацією відповідних страв та напоїв. Країна, в яку ми помандруємо цього разу, – США.

Ефективність від використання «Мафії» (яка виникла в 1986 р.) настільки відповідна, що МВС Росії включило її до навчальних матеріалів з підготовки працівників правоохоронних органів. Для бізнесу ефективність гри особливо актуальна: від наших рішень, прийнятих в процесі переговорів, часто залежить дуже багато. У форматі бізнес-школи МІМ-Київ популярна гра перетворюється на мистецтво налагоджувати зв’язки і будувати стосунки, «грати» і вигравати в спілкуванні та бізнесі.

Внесок за участь в зустрічі передбачає 50,0 грн. від зареєстрованих учасників Програми, 100,0 грн. – від приятелів і зацікавлених.

Реєстрація за тел. (0342) 733 476, (095) 428 01 90 або через Групу розвитку бізнесу на Facebook.

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.