Партнерські проекти

Додано Administrator 03.12.2010. Опубліковано в Партнерські проекти

УПРАВЛІНСЬКІ СТУДІЇ та ЕКСПЕРТНА ЗОНА Бізнес-школи МІМ-Київ для власників та керівництва підприємств у сфері середнього та великого бізнесу — інтерактивні майстер-класи у форматі тематичних «онлайн»-зустрічей з актуальних питань. Особлива цінність «Управлінських студій» полягає у їхній практичній спрямованості та актуальності проблем, що обговорюються. Спікери «Студій» – професори, запрошені викладачі, бізнесмени-практики, авторитетні експерти у своїх сферах. Зустрічі відбуваються за окремим графіком.

 

DEVELOP UKRAINE ENGLISH CLUB focuses on spoken English using terms referring to personal and business development. The classes are informal (“round table”, discussion club, sharing). Зустрічі клубу відбуваються кожного вівторка місяця (тимчасово призупинено у зв’язку з від’їздом організатора, діє в режимі відповідної Групи на Facobook).

Develop UkraineEnglish Club was created by Patrick Purcell to help people in Ukraineto practice and develop their English speaking skills.
Develop Ukraine Business English Club is for business owners and managers. It focuses on improving business English skills, sharing good ideas and making new and useful business contacts.
Develop Ukraine Life English Club is open to everybody who wants to learn and practice speaking ‘Life English’. All are welcome to join this group but your level of spoken English must be at least intermediate.

 

Регіональні конференції для бізнесу BizCamp, які структуровані за напрямками ЗНАННЯ, ДОСВІД, ТЕХНОЛОГІЇ, БІЗНЕС для БІЗНЕСУ та передбачають висвітлення найбільш актуальних на сьогоднішній день для комерційних організацій питань. Основне завдання BizCamp — надати власникам і керівництву комерційних організацій можливість для вільного обміну актуальною інформацією щодо використання знань, досвіду та технологій в сучасних умовах; отримання нових інструментів, ідей щодо підвищення результативності та ефективності ведення бізнесу; участі в дискусіях, презентаціях, активного спілкування.

Формат BizCamp передбачає неформальні відкриті інтерактивні зустрічі ділових людей, метою яких є інтеграція певного професійного середовища, нові знайомства, обмін знаннями, досвідом та ідеями. Партнерами в реалізації даного проекту виступає низка організацій в регіонах.

 

Зустрічі у форматі BizCamp People передбачають зустрічі власників та вищого керівництва з унікальними гостями –  експертами і практиками для знайомства, інтерактивних практик та професійного спілкування в неформальній атмосфері. Гасло проекту: «Зустрічі, які надихають».

 

Міжрегіональні зустрічі власників та вищого керівництва у форматі Open business Space, в т. ч. з метою обговорення питань в контексті ведення/розвитку власного бізнесу, втілення нових бізнес проектів в неформальній атмосфері.