Малий бізнес Франківщини отримав «Перспективу»

Додано Administrator 23.12.2010. Опубліковано в Без категоріі, Новини

Бізнес – справа нелегка. Надто в Україні. Надто в наш час. Усі ми прагнемо успіху, хочемо заробляти і розвивати свою справу всупереч кризі, конкурентам і податковим прогнозам, але не завжди наших вмінь та знань достатньо, і тоді ми шукаємо можливостей знати і вміти більше.

Останніми роками нам довелося спостерігати певну розгубленість українського бізнесу в зусиллях налагодити життя в нових умовах. Тому, керуючись принципом, що «єдина помилка – нічого не робити, навіть якщо ми поки що можемо зробити небагато», було створено Програму розвитку українського бізнесу. Ініційована на початку 2010р., Програма розпочала активно працювати в Івано-Франківську наприкінці серпня. Фактично, вона є соціальним проектом низки бізнес-організацій, який має в основі діяльності принцип взаємодопомоги та адміністрування якого взяв на себе Консалтинговий Центр «Перспектива-М» (Львів).

Орієнтована на бізнес, який відкритий для змін і має «мужність навчатися», ініціатива особливо актуальна для власників малих підприємств. Для великих та середніх компаній вона є додатковим ресурсом, який дозволяє не проґавити події чи зміни, що в окремих випадках можуть бути для бізнесу критичними.

У рамках Програми діє інформаційний проект «Швидка допомога», в якому щотижня анонсуються новини щодо змін та нововведень в управлінні, законодавстві та ін.; створено електронний каталог видань, кінострічок і публікацій «Бібліотека керівника» для зацікавлених питаннями управління; проводилось навчання за програмою «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» в рамках проекту Міжнародної організації праці і Європейського Союзу; створено Групу розвитку бізнесу як постійно діюче об’єднання власників бізнесу.

Особисто я веду підприємницьку діяльність 6 років, і свого часу настав момент аналізу здобутків та пошуку перспектив. Тому зустрічі Групи стали для мене дуже корисними. Для прикладу, я ніколи не заглиблювалась у питання інформаційної безпеки бізнесу та різноманітних налаштувань, тому участь у Програмі спеціаліста з ІТ, його знання та вміння адаптувати їх до наших потреб виявилися надзвичайно актуальними. Коли є потреба, обговорюємо юридичні моменти, незнання яких може суттєво впливати як на ефективність роботи бізнесу, так і на його життєздатність. Дуже важливим є також те, що учасники можуть обмінюватись власним досвідом, наводити приклади зі своєї практики, обговорювати спільні проблеми, співпрацювати як партнери.

Зараз український бізнес складає екзамен на виживання. Але за допомогою однодумців ми маємо реальні можливості максимально нівелювати загрози і робити впевнені кроки до успіху!

Юлія ЛЯХОВИЧ, підприємець

Джерело:

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.