Консалтинговий Центр «ПЕРСПЕКТИВА-М» – переможець Національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні-2011»

Додано Administrator 19.03.2012. Опубліковано в Без категоріі, Новини

Консалтинговий центр ПЕРСПЕКТИВА-М став переможцем у Національному конкурсі «Корпоративне волонтерство в Україні-2011». Нагороду в номінації «Освіта та культура» (в категорії «Середній та малий бізнес») принесла компанії започаткована в Івано-Франківську громадська ініціатива «Програма розвитку бізнесу».

Конкурс, зорганізований Фондом «Східна Європа» в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників, був проведений вже вдруге та відзначив компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські проекти, що покликані вирішити важливі суспільні проблеми.

Саме таким проектом і є «Програма розвитку бізнесу», яка має на меті економічний розвиток місцевих громад в умовах обмеженості ресурсів та доступу до інформаційно-освітніх послуг через створення середовища, яке б давало можливість власникам та керівництву комерційних організацій отримувати оперативну допомогу та підтримку, встановлювати контакти і налагоджувати партнерство, ділитися досвідом та корисною інформацією, співпрацювати в створенні нових проектів, підвищувати рівень практичних знань та вмінь, необхідних для ефективного ведення бізнесу.

Таке середовище, на думку ініціаторів Програми, формує довіру, відчуття захищеності, позитивне бачення власного бізнесу в громаді, взаємозв’язки, базовані на дотичних зацікавленнях, зміцнює віру у власні сили, чинить прямий вплив на оптимізацію ведення бізнесу та формування партнерських мереж.

Сьогодні Програма, яка була започаткована в жовтні 2010 року, об’єднує понад 40 компаній з Івано-Франківська, Надвірної, Коломиї, Рівного та близько 150 учасників Групи розвитку бізнесу на Facebook. Власними зусиллями і коштом учасники зорганізовують такі проекти, як регіональні конференції BizCamp, тематичні майстер-класи і семінари з участю провідних експертів з Івано-Франківська, Львова та Києва, ділові ігри Мафія, Cash Flow, практичні зустрічі Групи розвитку бізнесу, Develop Ukraine English Club.

Що додатково робить визнання особливо знаковим: КЦ «Перспектива-М» був однією з двох українських компаній, відзначених в конкурсі поряд з міжнародними корпораціями «Крафт Фудз Україна», «Київстар», PWC, Coca Cola, Amway та іншими.

Марія Артиш, співзасновник і генеральний директор Консалтингового Центру «Перспектива-М»:

В кризовий період ми спостерігали певну розгубленість бізнесу в зусиллях налагодити життя в нових умовах. Тому, керуючись принципом, що «єдина помилка — нічого не робити, навіть якщо ви поки що можете зробити небагато», нами було ініційовано «Програму розвитку бізнесу».

Ідея Програми виникла після реалізації в Івано-Франківську програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» в рамках одного з проектів Європейського Союзу та Міжнародного бюро праці. Якісному впровадженню Програми сприяв, в першу чергу, наш особистий досвід щодо розробки та впровадження проектів, в т. ч. в громадському секторі.

Навіщо нам ця Програма? Ми усвідомлюємо, що якби кожен, замість відгороджуватися або протиставлятися один одному, поділився б своїм знаннями, вміннями, досягненнями із «сусідами по бізнесу», всі дуже швидко б відчули «прибутковість» такого взаємного ділення. Водночас, праця з Програмою допомагає творити позитивне та вимогливе оточення і для нас, формує виклики, які стимулюють нас також зростати внутрішньо.

Людмила Дорошенко, гуртівня канцтоварів «Ваш партнер»:

Долучилася до групи на другому етапі програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес». Отримую багато корисної інформації та надзвичайно позитивні емоції, кожен проект має свою неоціненну користь в тих чи інших питаннях. Чогось подібного  я не знаю, щоб існувало в Івано-Франківську. Це свого роду і релакс, і нові знайомства, і обмін досвідом, і корисна інформація!

Джерело:

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.