Івано-Франківський Мафія-клуб святкує другу річницю

Додано Administrator 11.02.2013. Опубліковано в Новини

23 січня 2013 р. учасники івано-франківського Мафія-клубу від Бізнес-школи МІМ-Київ святкували 2-гу річницю. Темою зустрічі, за традицією івано-франківського клубу, була обрана одна з країн світу. Цього разу нею стали ОАЕ, звідки нещодавно повернулася Людмила Дорошенко, власниця гуртівні канцтоварів «Ваш партнер». Людмила презентувала учасникам зустрічі своє бачення життя в Дубаях в контексті особливостей побуту, специфіки місцевого бізнесу тощо.

Свято було по-справжньому спільним: представниці сфери краси прийшли з квітами, фармацевтичний бізнес і дистрибуція долучили до святкового столу солодощі, всі отримали «мотиваційні» цукерки зі своєрідними прогнозами-закликами на наступний рік, а особисті побажання кожного з учасників було заховано в «скриньці бажань».

Місце зустрічі івано-франківських «мафіозі» залишається практично незмінним – ресторан «Фран.ко», який славиться т. зв. «винною кімнатою» з «мафіозним» круглим столом. Цього разу учасників зібралося більше, ніж звичайно, тому гра тривала в двох залах, і в обидвох групах перемогу отримали чесні громадяни!

МІМ-Київ не міг оминути таку подію своєю увагою. Символічні дарунки від бізнес-школи отримали найактивніші учасники та співорганізатори, які залишаються в клубі від першої зустрічі 26 січня 2011 р.: Ірина Олексійчук (РА «Янус-ІФ»), Оксана та Дмитро Мельниковичі (видання VERSAL), Юлія Широких (адвокат), Микола Михайлюк (ФК «Здорова родина»), Богдан Равлюк (компанія «Юк-Кава»), Тетяна Скорупська (магазин «Софія», м. Надвірна) та Людмила Гуменяк (магазин «Людмила»).

МІМ-Київ дякує випускниці програми МВА 2011 року Марічці Артиш за ініціювання та розвиток проекту на Івано-Франківщині!

Джерело