Готуємося до ЗНО – На допомогу випускникам 11 класів

Додано Administrator 04.03.2011. Опубліковано в Новини

Підготовка до ЗНО-2011 в розпалі. Питання, які хвилюють більшість батьків і дітей — як найбільш успішно пройти тести? Адже існує ряд “деталей”, які можуть знівелювати працю дитини. Зокрема, результати оцінювання залежать не тільки від знань, але й від того, чи зможуть діти дати собі раду з хвилюванням, яке в стані суттєво повпливати на результати, та — чи вистачить часу?

11 березня 2011р. в Приватній школі “Перша ластівка” м. Івано-Франківська пройде закрита зустріч для випускників 11 класів та їхніх батьків на тему “Як скласти ЗНО? Технічні та психологічні особливості проходження тестів”. Дана зустріч — це можливість для батьків та учнів випускних класів отримати додаткове розуміння процедури проходження тестів, “технічних” можливостей зменшення стресу, контролю за часом та (як результат) мінімізувати ризики впливу хвилювання, часових обмежень на результати тестування.

Програма зустрічі передбачає:

  • практичні вправи для розуміння особливостей тестування на рівні сприйняття;
  • практичні рекомендації для “тренування” необхідних вмінь;
  • авторську методику проходження тестів “крок за кроком”.

Програма розроблена Марічкою Артиш на основі практичного досвіду проведення діагностики, розробки систем оцінювання, проходження тестування, в т. ч. в системі бізнес-шкіл.

З питань відкритих зустрічей, проведення яких в Івано-Франківську заплановано на другу половину березня 2011р., просимо телефонувати (0342) 733 476.

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.