Діючі проекти

Додано Administrator 04.12.2010. Опубліковано в Діючі проекти

ГРУПА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ – постійно діюче об’єднання власників підприємств у сфері малого бізнесу, створене за принципом групи взаємодопомоги. Праця Групи орієнтована на діалог, активну та свідому участь в обговоренні та вирішенні питань, що піднімаються, та передбачає:

1)       партнерські закриті зустрічі для пошуку шляхів вирішення реальних проблем компаній-учасниць (міні-консалтинг), відбуваються по середах за окремим графіком;

2) обмін новинами, ідеями тощо через “віртуальну” Групу Розвитку Бізнесу на Facebook,  http://www.facebook.com/groups/grbuisness/;

3) практикуми від експертів з числа учасників Програми, відбуваються кожного понеділка місяця (коли не співпадає з проектами від МІМ-Київ);

4) майстер-класи, міні-тренінги від запрошених фахівців з актуальних тематик;

5) «тестові» візити для допомоги при запуску нових проектів чи реформуванні діючих.

 

«ШВИДКА ДОПОМОГА» – анонсування через е-розсилку новин щодо змін та нововведень в управлінні, законодавстві, оподаткуванні ін.; з 2011р. здійснюється в т. ч. через Групу у Facebook.

 

БІБЛІОТЕКА КЕРІВНИКА – електронний каталог для зацікавлених питаннями управління в різних сферах життя та діяльності (доступний на www.perspective-m.com.ua). В Бібліотеці анонсуються видання, кінострічки, публікації, які, на думку ініціаторів проекту, покликані допомогти в розумінні ситуації, прийнятті рішень, управлінні, баченні перспектив, самопізнанні та самовдосконаленні.

 

МАФІЯ-КЛУБ як філія Клубу Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ-Київ) для власників та керівників, зацікавлених питаннями бізнес-етикету, особливостей спілкування, формування довіри та партнерства, додатково за http://martysh.blogspot.com/2012/12/2.html. Зустрічі клубу відбуваються кожної четвертої середи місяця.

 

CASH FLOW CLUB (бізнес-гра авторства Роберта Кіосакі) для власників та управлінців, зацікавлених питаннями ефективного управління фінансами, додатково за http://martysh.blogspot.com/2012/11/1-cash-flow.html. Зустрічі клубу відбуваються по четвергах за окремим графіком.

 

КІНО-КЛУБ для бізнесу, який передбачає перегляд та обговорення кінострічок з актуальних тематик, в т. ч. з точки зору ефективності впливу на управлінські рішення, аналіз  відповідності та актуальності вітчизняних vs іноземних «продуктів». Зустрічі клубу відбуваються кожного першого вівторка місяця.

 

Бізнес-гра THE BEST (Розпочни і вдосконалюй свій бізнес) розроблена Міжнародною Організацією Праці (International Labour Organization) та Інститутом розвитку підприємництва (Institute for Development Services) на основі ділової гри THE BEST (Business Expenses Savings Training) авторства The Triple Trust Organization як частина навчальних курсів з підприємництва.

Гра моделює середовище, в якому практично ведуть бізнес малі підприємства, додатково за http://martysh.blogspot.com/2013/01/3-best.html.