Чергові зустрічі Cash Flow Club в Івано-Франківську

Додано Administrator 13.02.2012. Опубліковано в Новини, Програми і проекти

16 лютого і 23 лютого 2012 р. в Івано-Франківську відбудуться зустрічі Сash Flow Club для власників та керівників бізнес-організацій, які раніше не мали нагоди грати в гру.

CASH FLOW (Грошовий потік або Щурячі перегони) – це рольова гра, в основі якої своєрідна «філософія досягнення», коли ми отримуємо те, чого насправді прагнемо, а не що декларуємо. Таким чином, основний акцент в грі робиться не на технічних розрахунках, а на індивідуальних підходах, баченні та стилю мислення.

Гра в CASH FLOW (Грошовий потік):

  • Створює умови для кращого розуміння основ управління фінансами, бухгалтерського обліку та інвестування, практичного засвоєння знань і вмінь контролювати витрати та «бачити» можливості;
  • Сприяє виробленню розуміння цінності часу, ставлення до грошей як до засобу досягнення цілей;
  • Навчає думати і приймати рішення в умовах обмежених ресурсів, ризикувати і формувати команду, не витрачати більше, ніж можеш собі дозволити, логічніше розподіляти фінансові потоки, ефективніше використовувати ресурси (час, гроші, знання ін.)

Ефективність від CASH FLOW (яка була розроблена в 1996 р. Робертом Кіосакі, автором видань «Багатий тато, бідний тато») була настільки вражаючою, що вона миттєво набула популярності, і не тільки в середовищі бізнесу, відповідно, виникло багато інтерпретацій. Ми використовуємо сертифіковану оригінальну гру в російському перекладі ТОВ «Попурри» (Москва). Українських варіантів оригінальної гри, на жаль, поки що не існує.

Оптимальна кількість учасників: від 3 до 6 осіб. Обов’язкова попередня реєстрація!

Для неучасників Програми розвитку бізнесу обов’язковою умовою реєстрації є попередній внесок за участь в розмірі 100,0 грн. з одного учасника.

Зареєструватися можна через e-mail: pespective.m@gmail.com , тел. (0342) 733 476, (095) 428 01 90 або подію на Facebook.

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.