Бізнес-гра The BEST в Івано-Франківську

Додано Administrator 03.01.2012. Опубліковано в Новини, Програми і проекти

16-17 січня Група Розвитку Бізнесу в Івано-Франківську ініціює проведення бізнес-гри The BEST за версією програми “Розпочни та вдосконалюй свій бізнес”.

Гра розроблена Міжнародною Організацією Праці (International Labour Organization) та Інститутом розвитку підприємництва (Institute for Development Services) на основі ділової гри THE BEST (Business Expenses Savings Training) авторства The Triple Trust Organization як частина навчальних курсів з підприємництва. Матеріали гри перекладені на арабську, французьку, португальську, російську та арабську мови. Право на проведення гри підтверджується сертифікатом тренера програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» Міжнародної Організації Праці.

Гра моделює середовище, в якому практично ведуть бізнес малі підприємства, максимально відтворюючи сучасні реалії з урахуванням ресурсних умовностей та обмежень (час, кошти, працівники, ринок тощо). Вона є максимально практичною та надається для навчання як потенційних, так і діючих підприємців, адаптації залежно від актуальних потреб учасників.

Ділова гра є ефективним інструментом для:

  • Розуміння поняття «бізнес-циклів» (гроші в бізнес – гроші з бізнесу), взаємозв’язку між попитом та пропозицією, важливості ведення обліку, планування оптимального використання капіталу;
  • Розвитку вмінь планування запасів, об’ємів закупівлі, розрахунку собівартості, проведення переговорів, встановлення ціни ін.;
  • Використання маркетингових стратегій для просування різних продуктів на різних ринках, планування стратегії управління в умовах диверсифікованого ринку.

Гра має чотири модулі, кожен з яких відтворює життя впродовж 1 календарного місяця. Модулі доповнюють один одного і є практичним застосуванням «покрокового» підходу, – кожний наступний складніший від попереднього. Оскільки цього разу учасниками будуть практичкуючі власники малого бізнесу, гра охопить 2-4 модулі. Оптимальна кількість учасників: 12-20 осіб.

Детальніше про умови участі за тел. (0342) 733 476, (095) 428 01 90

Додати коментар

Потрібно авторизуватися для публікаціі коментарів.