Про ПРОГРАМУ

Додано Administrator 05.12.2010. Опубліковано в Про ПРОГРАМУ

“Розвиток регіону залежить, в першу чергу, від появи в цьому регіоні людей, які… почнуть змінювати умови, не чекатимуть допомоги з-за кордону, а орієнтуватимуться на свої сили… Ми побачили, що створення підгрунтя для формування таких людей в регіоні зможе змінити ситуацію.” (Єгор Немов)

Впродовж кількох років ми спостерігали певну розгубленість українського бізнесу в зусиллях налагодити життя в нових умовах. Тому, керуючись принципом, що «єдина помилка — нічого не робити, навіть, якщо ви поки що можете зробити небагато», в серпні 2010 р., на продовження ідей програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес», реалізованої в рамках проекту Європейського Союзу та Міжнародного бюро праці (ЄС-МБП) «Рівність жінок і чоловіків у світі праці», було ініційовано Програму розвитку бізнесу. Розпочата в м. Івано-Франківську, вона діє виключно за рахунок внутрішніх ресурсів учасників та організаторів.

Програма розвитку бізнесу –  соціальний проект низки компаній, який об’єднує понад 100 представників бізнес-організацій Івано-Франківської обл. та понад 600 – у віртуальній Групі розвитку бізнесу на Facebook, орієнтований на формування дієвої бізнес-спільноти. Це додаткова можливість для власників та керівництва:

-    максимізувати ефективність ведення бізнесу;

-    ділитися досвідом та корисною інформацією, отримувати оперативну допомогу та підтримку;

-    встановлювати та підтримувати ділові та особисті контакти, налагоджувати партнерство;

-    співпрацювати в створенні нових та реформуванні діючих проектів;

-    підвищувати рівень практичних знань та вмінь, необхідних для ефективного ведення бізнесу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма здобула перемогу в Національному конкурсі “Корпоративне волонтерство в Україні 2011″, зорганізованому Фондом «Східна Європа» в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників (номінація “Освіта та культура”, категорія “Середній і малий бізнес”).

Навіщо нашій компанії ця Програма? Ми розуміємо, що якби кожен, замість відгороджуватися або протиставлятися один одному поділився б своїми знаннями, вміннями, досягненнями з “сусідами по бізнесу”, всі дуже швидко відчули б “прибутковість” такого взаємного ділення. Крім того, праця з Програмою творить позитивне та вимогливе оточення і для нас, формує виклики, які стимулюють зростати внутрішньо.